3 stycznia 2012

Na dobry początekW końcu się zdecydowałam na życie w blogosferze :) Co prawda, nie jestem nowicjuszką w blogowaniu, ale po raz pierwszy będę pisać w miejscu, gdzie mam całkowitą kontrolę nad wyglądem i tematyką :)

A o czym mam zamiar pisać? Przede wszystkim o moich zainteresowaniach. Będę to notatki o książkach, filmach, muzyce. O tym, co mnie zainspiruje, co mnie wkurzy, co zobaczę lub gdzie będę. 
Bo wszystko może się zdarzyć ;)

Wraz z Nowym Rokiem postanowiłam być bardziej aktywna kulturalnie, niż to miało miejsce w ostatnich miesiącach 2011.

Zaczęłam od lektury powieści S. Larssona "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". Akurat była dostępna w bibliotece, a ja chciałam wiedzieć co i jak przed pójściem do kina na film Davida Finchera. Tak naprawdę to zwiastun Dziewczyny z tatuażem przyciągnął mnie do powieści, która wcześniej była mi obojętna.
Zainteresowanie książką jest ogromne, więc została mi wypożyczona ze słowami "byłoby dobrze, by pani się pośpieszyła". Zobaczymy czy dam radę, bo objętość mnie lekko przeraża.

W między czasie obejrzę kilka filmów, które już od jakiegoś czasu czekają na swoją kolej. Do tej pory musiały ustąpić Alfowi, bo naszła mnie ochota na zobaczenie jakiegoś starego serialu.

W muzyce na razie bez zmian. Słucham nowej płyty Florence + The Machine, która mi nawet przypadła do gustu oraz odświeżam piosenki Kings of Leon.


To tyle na wstępie ;) 
Pozdrawiam, K.

1 komentarz:

  1. Hej :) W końcu tu dotarłam ;) Mobilizujesz mnie, żebym i ja wróciła do pisania po dłuuuugiej przerwie. Ostatnio nawet sporo oglądam, byłoby więc o czym. Tyle, że trochę straciłam wiarę w sens tego pisania. Ale dziękuję, że umieściłaś linka do mojego bloga :) I życzę Ci żebyś Ty ten sens zawsze widziała, a więc wytrwałości w pisaniu :*

    OdpowiedzUsuń