4 czerwca 2012

Angelina Jolie


Jestem jej wierną fanką od lat. Obejrzałam prawie wszystkie jej filmy, czym nie mogę poszczycić się wobec żadnego innego aktora. Czytam wszystko, co dotyczmy jej osoby, jednak do pewnych informacji mam dystans. Cenię ją za aktorstwo i działalność społeczną, a informacje o życiu traktuję z przymrużeniem oka. To, co robi poza pracą na planie nie zmienia mojego zdania, że jest zdolną aktorką. Nawet jeśli jej filmy nie odnoszą oczekiwanych sukcesów.

Dziś Angelina kończy 37 lat.
6 komentarzy:

 1. Lubiłam Angelinę za czasów "Tomb Raidera"- wtedy kiedy nie była aż tak sławna i wychudzona. Teraz dobiera sobie role, które w ogóle nie eksponują jej aktorskiego talentu tylko wygląd. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczę ja w kreacji na miarę "Przerwanej lekcji" i "Oszukanej".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bym chciała zobaczyć ją w jakimś filmie nie-komercyjnym. Teraz poluję na "George Wallace" za który dostała Złoty Glob. Ciężko ten film zdobyć.

   Usuń
 2. Dobrze, że zrobiłaś ten temat za mnie bo też o nim pomyślałam ;D aczkolwiek pewnie dałabym zupełnie inne zdjęcia ;) co nie znaczy że te są nieładne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie przypadek to przeoczyłabym ten dzień, jak to mi się udało z Morganem. A dla fanki to obowiązek :)
   Wybrać zdjęcia było dość ciężko, a szukałam takich zwykłych, naturalnych.

   Usuń
 3. ja też ją lubię, zarówno w poważniejszym repertuarze jak i tym komercyjnym, choć osobiście jestem raczej szaloną fanką jej męża [znaczy prawie męża] ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, wzdychasz do Brada Pitta? :) Też go bardzo lubię, ale nie w szalonym charakterze :)

   Usuń